Хмельницький

навчально-науковий інститут ТНЕУ

                         Фінансово-економічний коледж

 

 

29000, м. Хмельницький,
вул. Сковороди, 17

 

тел. (0382) 66-47-87 
fec@kheu.km.ua

Microsoft Office 365

 

Microsoft Office 365 являє собою пакет офісних програм у вигляді сучасних онлайн-додатків, які доступні як через Інтернет так і у звичайній версії. Використання пакету Office 365 робить процес навчання мобільним та персоналізованим, забезпечуючи користувачів необхідними офісними додатками.

 

Для початку роботи Microsoft Office 365 перейдіть за посиланням У вікні, що відкрилося, введіть свій логін та пароль для входу.

 

 

Після входу в аккаунт відкриється вікно з доступними сервісами Microsoft Office 365.

 

 ПОШТА

  Даний сервіс є альтернативним варіантом будь-якого поштового сервісу для особистого використання бізнес-класу (без реклами, спаму, корпоративною адресою), з можливістю відправлення документів розміром до 34 МБ. Відправка файлів понад 34 МБ здійснюється за допомогою служби OneDrive.

 

 КАЛЕНДАР

 Даний сервіс дозволяє створювати власний календар подій в одному з чотирьох режимів: "День, Робочий тиждень, Тиждень і Місяць". Відстежувати події, які пов'язані з календарями інших користувачів і надавати загальний доступ до свого календаря іншим співробітникам Університету. Календарі у спільному доступі дозволяють переглядати відомості про зайнятість того чи іншого користувача в будь-який момент часу, а також відслідковувати загальноуніверситетські події, розклади занять та інше.

 

 КОНТАКТИ

 Сервіс "Контакти" дозволяє керувати власними контактами та контактами, що є у спільному доступі.

Даний сервіс має базу контактів зареєстрованих користувачів Університету та коледжу.

 

 КАНАЛ НОВИН

  Даний сервіс можна використовувати як стандартну соціальну мережу в службі Office 365. Користувачеві надається власний канал новин з можливістю налаштування розсилки повідомлень про поточні події, публікації власних новин, обміну ідеями та міркуваннями, а також відслідковування інформації до якої надано спільний доступ іншими користувачами.

 

 OneDrive

  Співробітникам та студентам Хмельницького економічного університету та фінансово-економічного коледжу надається 1 ТБ безкоштовного онлайнового простору для зберігання власних файлів у хмарному сховищі OneDrive Microsoft Office 365. Користувачеві надається можливість створювати, редагувати та завантажувати документи з будь-яких пристроїв, а також надавати спільний доступ до власних файлів.

 

 САЙТИ

  Сервіс "Сайти" є безпечним простором створення власних сайтів, для будь-яких навчальних потреб, із використанням вбудованих шаблонів, додатків (списки, бібліотеки тощо), можливістю включення в шаблон контенту сайту. Створення сайтів на базі MS Office 365 є дуже простим в опануванні та передбачає тільки наявість веб-браузеру та доступу до мережі Інтернет.

 

 ЗАВДАННЯ

  Сервіс "Завдання" дозволяє користувачеві додавати поточні завдання та пов'язувати їх із сервісом"Календар". У даному сервісі містяться створені власником завдання або отримані завдання до яких надано доступ іншими користувачами. Для зручної навігації у сервіс вбудовано пошукові фільтри.

 

 DELVE

 

  Даний сервіс є інтелектуальною системою, яка аналізує, збирає та розпізнає взаємозв'язки між даними, виходячи з потреб конкретного користувача. Система сервісу Delve сканує дані, доступні в Office 365, аналізує контент електронної пошти, новин із соціальних мереж, вибирає і надає інформацію з таких сервісів Microsoft, як портал Сайти, хмарне сховище OneDrive та Video.

 

 VIDEO

  Даний сервіс є інтелектуальною системою, яка аналізує, збирає та розпізнає взаємозв'язки між даними, виходячи з потреб конкретного користувача. Система сервісу Delve сканує дані, доступні в Office 365, аналізує контент електронної пошти, новин із соціальних мереж, вибирає і надає інформацію з таких сервісів Microsoft, як портал Сайти, хмарне сховище OneDrive та Video.

 

 OFFICE ONLINE

 Сервіси "Word, Exel, PowerPoint, OneNote Online" є онлайновими аналогами звичайних офісних програм від Microsoft. Дані сервіси забезпечують можливість роботи з документами на будь-яких пристроях з можливістю спільного доступу.

 

 Sway

  Сервіс "Sway" надає можливість легкого та швидкого створення веб-базованих інтерактивних презентації, звітів та інформаційних бюлетнів, а також ділитися ними. "Sway" активно використовує хмарні сервіси, що надає користувачеві можливість додавання матеріалів з хмарного сховища OneDrive, соціальних мереж Facebook та Twitter, а також відеохостингу YouTube у власну презентацію.

Skype для бізнесу дає можливість завжди залишатись на зв’язку, використовуючи обмін миттєвими повідомленнями, аудіо і відео дзвінки, проведення онлайн зустрічей, передачу файлів, демонстрацію презентацій, програм або робочого столу.

 

Дякуємо, за користування MS Office 365!