Хмельницький

навчально-науковий інститут ТНЕУ

                         Фінансово-економічний коледж

 

 

29000, м. Хмельницький,
вул. Сковороди, 17

 

тел. (0382) 66-47-87 
fec@kheu.km.ua

 Рідний край

 

“Красо України — Поділля” — так назвала наш край Леся Українка.

Хмельниччина займає третє місце в Україні після Львова і Києва за кількістю пам’яток історії і культури, третє місце після Карпат і Криму по кількості рідкісних рослин і друге місце після Криму по кількості рукотворних парків. Саме на Поділлі найбагатші чорноземи, більше трьох тисяч річок і струмків.

Подільську землю прославляли видатні діячі науки, культури, медицини, воєначальники. Поділля — край високої хліборобської культури, промислового розвитку, енергетики.

Саме знавців та любителів рідної землі вже другий рік поспіль об’єднує клуб краєзнавців „Рідний край”, який створив доцент кафедри українознавства, кандидат історичних наук, людина, яка є автором не одного десятка книг, статей, що висвітлюють історію Поділля — Слободянюк Петро Якович. Сьогодні ж клуб очолює викладач історії, старший викладач кафедри українознавства, справжній патріот Гара Олег Афанасійович.

Засідання клубу відбуваються як в аудиторіях коледжу, так і за його межами. Зустрічі з краєзнавцями та істориками, бесіди та відео лекторії, екскурсії та туристичні подорожі — це не повний список заходів, що проводить клуб. В його програмних засіданнях висвітлюються цікаві сторінки історії, культури, життєдіяльності Поділля, його світлі і трагічні події, заповідні місця, видатні постаті.