Фінансово-економічний коледж
            Хмельницького економічного університету

 

 

29000, м. Хмельницький,
вул. Сковороди, 17

 

тел. (0382) 66-47-87 
fec@kheu.km.ua

13.07.2017

13 липня 2017 року у коледжі відбулося вручення дипломів випускникам 2017 року. Вітаємо випускників!

Фото з події доступно за посиланням:

Фото з події

12.09.2016

10 вересня 2016 року, в День фізичної культури та спорту в Україні, у місті Києві та Хмельницьку за підтримки Міністерства молоді та спорту України, стартував забіг INTERSPORT UKRAINE RUN 2016 студенти коледжу також взяли участь у цьому спортивному святі. На дистанції у 5 км коледж представляли :

1. Ялаєв Олег

2. Кравець Владислав

3. Ігнатенко Володимир

4. Хіблень Андрій

Вітаємо учасників !!!

 

 

 

17.05.2016

Вітаємо учасницю конкурсу Всеукраїнської студентської олімпіади!!! 

За результатами ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і аудит» 2015/2016 н.р., що проходила 12 травня 2016 року у Тернопільському національному економічному університеті, студентка групи ОА-4.1 Петельчук Аліна Олександрівна посіла 8-ме місце зі 160 учасників вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації!!! 

Бажаємо творчої наснаги та успіхів!!! 

 

 

 11.05.2016

 
 
З 04 травня по 11 травня 2016 року в коледжі проводився тиждень туризму під гаслом «Мандруємо разом»
  У рамках тижня туризму відбулись захоплюючі заходи. Із-поміж них: виставка тематичних плакатів студентів (туристична тематика); конкурс на краще туристичне есе; зустріч із фахівцями туристичної галузі, зокрема, працівниками відповідних структурних підрозділів туристичного бізнесу та туристично-інформаційного центру.
 
04 травня:
-   конкурс газет «Туристичне намисто Європи»;
- вікторина «Мандруємо разом» для студентів та викладачів коледжу;
05 травня:
- КВК (актова зала, о 12.00 год.);
06 травня:
- відеопрезентація видів туризму та створення турів (актова зала, о 13.20 год.);
11 травня:
- квест «Гостям раді ми завжди» (аудиторія № 2, об 11.00 год.);

 

27.04.2016

        Мета заходу: розширення знань про Чорнобильську катастрофу та її наслідки; повагу до людей, які віддали своє життя в ім'я майбутнього життя людства; виховання патріотизму та прищеплення любові до рідного краю; почуття відповідальності за благополуччя нашої України
     
      26 квітня 1986 року на ЧАЕС сталася найбільша в історії атомної енергії аварія, яка від внутрішніх детонацій знищила 4-ий блок АЕС, і радіоактивні елементи йоду, стронцію і цезію поширилися на північну частину України, Білорусію, Прибалтику, Польщу, Швецію, Фінляндію й інші країни. З району Чорнобиля евакуйовані 175 тис. населення; кілька тижнів пізніше евакуйовані діти шкільного віку з Києва й інших населених пунктів. Чорнобильська катастрофа спричинила великі людські жертви.
     Чорнобиль - не лише велика трагедія, а й символ безмежної мужності багатьох тисяч наших співвітчизників. Та з роками притупляється гострота пережитого. Проходять нові покоління, які дедалі менше знають про цю страшну катастрофу. Тим ціннішими є свідчення безпосередніх учасників подій. Вони доходять до нас у книгах, мемуарах, дослідженнях, публікаціях журналістів, фотокореспондентів, у документальних фільмах. Понад три мільйони людей постраждали внаслідок катастрофи, і ця аварія є найбільшою як за кількістю загиблих та потерпілих від її наслідків, так і за нанесеними економічними збитками.
    Масштаби Чорнобильської трагедії могли б бути значно більшими, якби не мужність і самопожертва простих людей – ліквідаторів. Ризикуючи здоров'ям та власним життям, сотні тисяч пожежників, військових, інженерів, лікарів, будівельників монолітно стали на шляху розповсюдження радіаційного забруднення.

       Подвиг учасників ліквідації назавжди записаний до літопису людської мужності, він навічно залишиться в серцях українського народу. Слава героям! І вічна їм пам'ять!

 

27.04.2016

    26 квітня в актовій залі коледжу на 12.00 відбулася зустріч студентів та викладачів із колишніми в`язнями нацистських концтаборів Підлісним Леонідом Йосиповичем та Вайнером Аркадієм петровичем
 

    3 давніх-давен історія єврейського народу пов’язана з Поділлям. І хоча XX століття було, мабуть, найбільш немилосердним до євреїв в Україні, ні війна, ні жорстокі погроми, ні міграційні процеси не змогли розірвати багатовікових зв’язків українського та єврейського народів. Століття, прожиті нашими народами пліч-о-пліч, залишилися в історичних хроніках та документах, пам’ятках архітектури, географічних назвах та народних переказах.
   Перед війною в Україні проживало понад 3 млн. євреїв, приблизно 2,9 млн. радянських євреїв не встигли евакуюватися й опинилися на захопленій фашистами території, їх чекали жорстокі розправи і страждання у гетто, концтаборах, знущання у тюрмах, оскільки нацисти мали на меті повністю знищити єврейський народ.
  Фашисти цілеспрямовано готувалися до знищення єврейського народу.
  Найтрагічнішою сторінкою в історії євреїв Поділля стала Друга світова війна. Кам’янецькою комісією з розслідування злочинів німецько-фашистських загарбників виявлено сім місць масового поховання євреїв, у тому числі одна могила з тілами 500 дітей.
    Сьогодні ми з вами познайомимось з легендарними людьми . Саме вони стали живими свідками масових розстрілів євреїв на Поділлі, дивом вижили, наче доля наділила їх особливою місією розповісти нам про ті страшні трагічні події.

 

22.04.2016

21 квітня в Хмельницькому політехнічному коледжі відбулося засідання атестаційної комісії III рівня на якому педагогічним працівникам фінансово-економічного коледжу Терехову Д.С., Сем'янчуку П.М., Новосад О.П., Коновал О.Г. було присвоєно вищу педагогічну категорію.
 

22.04.2016

21.04.2016 року відбулась VII студентська наукова конференція студентського наукового товариства «ЕВРИКА»: «Перспективні напрямки розвитку економіки України: погляди у майбутнє.». У конференції прийняло участь 22 чоловіка, з інших навчальних закладів 4 чоловіка. Було розглянуто доповіді по тематичних напрямках та розподілено наступні місця:
 
1. Тематичний напрямок: Інноваційні підходи маркетингу і менеджменту в сучасній економіці:
Новосад Єгор Олегович, НВК № 10 – перше місце;
Сьомаш Антон Вікторович, НВК № 10 – друге місце.
 
2. Тематичний напрямок: Інформаційні системи та технології в економіці суспільства:
Семенюк Вікторія Олегівна, ФЕК - перше місце;
Свид Зоряна Ігорівна, ХЕУ - друге місце;
Комісарук Наталія Вікторівна, ФЕК - третє місце.
 
3. Тематичний напрямок: Стан і проблеми управління підприємствами за умов економічної нестабільності:
Степанюк Оксана Петрівна, ХЕУ - перше місце;
Орловський Віталій Вікторович, ХЕУ - друге місце;
Кондратюк Сергій Юрійович, ХЕУ - третє місце.
 
4. Тематичний напрямок: Фінансова та облікова система України в сучасних умовах:
Бліндер Андрій Вікторович, ХТЕК КНТЕУ - перше місце;
Гензера Ольга Олександрівна, ФЕК - друге місце;
Мушак Юлія Олегівна, ФЕК – третє місце.
 
5. Тематичний напрямок: Іншомовна компетенція у вивченні економічних дисциплін:
Зайшла Дарина Григороівна, ФЕК - перше місце;
Савчук Олег Валерійович, ФЕК - друге місце;
Бондар Андрій Олександрович, ХТЕК КНТЕУ - друге місце;
Хоманець Наталія Валеріївна, ФЕК - друге місце;
Полянчук Тетяна Олександрівна, ФЕК - третє місце.
 
Особлива подяка науковим керівникам, які взяли участь у конференції:
Юхимович О.А., голові міського методичного об’єднання вчителів економіки, Відміннику освіти України;
Шмерко Олені Петрівні, викладачу Хмельницького торговельно-економічного коледжу КНТЕУ.
Венгеру Олександру Павловичу, викладачу Хмельницького торговельно-економічного коледжу КНТЕУ.

 

16.04.2016

 

   У Київському університеті ім. Б. Гринченка, у рамках ініціативи Microsoft Corp – Tutor Education Initiative, відбувся Міжнародний семінар для науково-педагогічних працівників університетів «Вплив трендів інформаційного суспільства на якість вищої освіти».
    Зазначена програма професійного розвитку науково-педагогічних працівників вищої школи створена через потребу підвищення інформаційно-комунікаційної компетентності викладацького складу університетів в усьому світі.
    За минулі роки практичні тренінги Tutor Education Initiative успішно проведені на базі провідних університетів Стокгольма у Швеції, Пекіна в Китаї, Абу-Дабі в ОАЕ, Вашингтону в США, а також Києва та Львова в Україні.
     На захід був запрошений директор фінансово-економічного коледжу Кривончак О.В.
    Учасників Міжнародного семінару вітала І заступник Міністра освіти і науки України І. Совсун, яка наголосила, що Україна посідає 4 місце в світі серед ІТ-компетентних спеціалістів, тому необхідно долучатися до ІТ-програм та запроваджувати у ВНЗ України курси з підвищення ІТ-розитку.
    Ключові питання першої панелі семінару «Електронне навчання та якість вищої освіти» (модератор Н.Морзе, д.п.н., професор, КУБГ), «Якість е-навчання – Європейський стандарт» (Смирнова-Трибульська Є.М., д.п.н., Силезьський Университет в Катовицях (Польща), зав. каф. гуманітарної освіти і дисциплін, підтримуючих педагогіку) активно обговорювалися учасниками. Друга панель охопила проблему: «Soft Skills & Hard Skills – які навички потрібні майбутнім випускникам ВНЗ» (модератор М. Богуслав, заступник директора Інституту модернізації змісту освіти), «Формування навичок для майбутнього», (Антоніо дос Рейз, професор (Португалія). Отже, навички, які отримають майбутні випускники ВНЗ дозоляють бути успішними в будь-якій галузі, незалежно від специфіки діяльності.
    Фінансово-економічний коледж зацікавлений в реалізації сучасних освітніх IT-технологій. 

 

21.03.2016

ВІТАЄМО!

Збірну команду фінансово-економічного коледжу (дівчата) із здобуттям III місця на міській спартакіаді з волейболу серед ВНЗ I-II рівнів акредитації